InformÁCIE

Ako môžu študenti ušetriť pri nákupoch cez internet

www.ksuza.sk 12/12/2018

škola auditórium

Keďže študenti trávia na internete mnoho času, mali by najlepšie vedieť, ako môžu využiť ponuku akčných cien, ktorá sa neustále aktualizuje a ušetriť tak pri nákupe. Ak k nim nepatríte, my vám poradíme, možností je hneď niekoľko, poďme sa na nich pozrieť bližšie.

 

Sledujte výpredaje

Nemusíte denne stráviť čas prezeraním a sledovaním výpredajov, stačí sa zamerať na tie sezónne. Po lete môžete výhodne nakupovať letné oblečenie. Nie jedna slečna by nám dala za pravdu, že práve plavky sa predávajú najlacnejšie na konci leta. Podobne je to aj s ďalším oblečením, ale aj rôznym sortimentom, môže ísť aj o alkoholické nápoje. Po vianociach sa vypredávajú sklady a v ponuke je elektronika, bytové doplnky, vianočné dekorácie a iné. Všetko preto aby si obchody vyprázdnili sklady na nový tovar. Tieto výpredaje môžete využiť a ušetriť nemalé peniaze.

Využite zľavové kupóny

Ak sa vám nechce čakať na výpredaje, či rôzne akčné ponuky obchodov, môžete využiť zľavové kupóny pri nákupe. Väčšinou sa jedná o zľavy v desiatkach eur najmä po prekročení určitej sumy. Tieto kupóny sú zadarmo do stoviek známych obchodov. Jednoducho pred plánovaným nákupom vždy skontrolujte aktuálny zoznam kupónov na www.kuponyzdarma.sk a využite taký, ktorý vám ušetrí najviac. Žiadna registrácia ani nič podobné na vás nečaká, všetky kupóny na zľavy sú vám ihneď k dispozícii a okamžite platné.

zdroj: https://www.etrend.sk/